motoger

Wałek rozrządu Skoda Favorit

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Wałek rozrządu Skoda Favorit
Wałek rozrządu Skoda Favorit
Wałek rozrządu Skoda Favorit
Wałek rozrządu Skoda Favorit
Wałek rozrządu Skoda Favorit
Wałek rozrządu Skoda Favorit
Wałek rozrządu Skoda Favorit
Wałek rozrządu Skoda Favorit
Wałek rozrządu Skoda Favorit

Sprzedawcy części do Skoda Favorit:

części używane opel
auto części słomczyn
auto szrot
giełda części poznań
auto części zamienne
gielda czesci
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
moto2
części używane poznań
giełda części słomczyn
auto części warszawa
auto części poznań
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
części moto2
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
moto2.pl
auto części gliwice
giełda części
auto czesci zamienne

Cena Wałek rozrządu Skoda Favorit Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Skoda Favorit pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Wałek rozrządu. Oferty części w kategorii Silnik. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-13 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Wałek rozrządu do Skoda Favorit jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Wałek rozrządu Skoda Favorit 2.3 2008 cabrio. Tanio Wałek rozrządu Skoda Favorit 2.3 2008 cabrio. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2002. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie cabrio i twórcą tego pojazdu jest Skoda. Ten model Favorit wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, 135L, fabia I, 1,3, 135L, 135.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem wałek rozrządu i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Skoda Favorit. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Skoda Favorit. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Widziałem wczoraj w gazecie że Skoda Favorit to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Favorit bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Skoda Favorit. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po wałek rozrządu do Favorit. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma wałek rozrządu. Już nie szukam wałek rozrządu wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie wałek rozrządu na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Skoda Favorit. Rozpocząłem poszukiwania wałek rozrządu. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Skoda Favorit. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  wałek rozrządu w Skoda Favorit. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  wałek rozrządu do Skoda Favorit. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić wałek rozrządu. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. wałek rozrządu. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Skoda Favorit na części.  


KONTAKT

tanio Wałek rozrządu Skoda Favorit

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Wałek rozrządu Skoda Favorit
Wałek rozrządu Skoda Favorit Wałek rozrządu Skoda Favorit
Copyright © 2025. MOTOGER.pl